تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 3920

در ششمین جلسه میز تجارت ترکیه عنوان شد:

صادرات مجدد راهکار ایجاد ارزش اقتصادی احداث کارگاه تولیدی در ترکیه

درششمین جلسه میز تجارت ترکیه تاکید شد در صورتی احداث کارگاههای تولیدی در کشور ترکیه ارزش اقتصادی خواهد داشت که هدف صرفا بازار ترکیه نباشد و قصد صادرات مجدد از طریق این کشور داشته باشید.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان،در ششمین جلسه  میز تجارت ترکیه  که به صورت وبینار و با حضور فراز چمنی، رایزن سابق بازرگانی ایران در ترکیه ومعاون مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت برگزار شد، شرکت‌کنندگان در حوزه های محصولات شیمیایی، سنگ، محصولات فولادی، مواد معدنی و مواد غذایی راهنمایی هایی  دریافت کردند.
در این جلسه مباحثی مانند نحوه حضور در بازارترکیه ونحوه انعقاد قراردادهای تجاری و الزامات آن، نحوه حضور در مناطق آزاد تجاری ترکیه و صادرات مجدد محصولات از کشور ترکیه نیز بررسی شد.
فزار چمنی،  در این وبینارتاکید کرد در صورتی احداث کارگاههای تولیدی در کشور ترکیه ارزش اقتصادی خواهد داشت که هدف صرفا بازار ترکیه نباشد و قصد صادرات مجدد از طریق این کشور داشته باشید.
گفتنی است در  سلسله نشست‌های میز تجارت با ترکیه، متقاضیان به صورت اختصاصی با مشاور رایزن سابق بازرگانی ایران در ترکیه مسائل خود را مورد بحث و گفتگو قرار خواهند داد.
 
آلبوم تصاویر ششمین جلسه میزترکیه