مشاوره حقوقی

خدمات مشاوره حقوقی به اعضا: ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی به اعضا‌ و فعالان اقتصادی استان در حوزه حقوقی این خدمات در دفنر حقوقی اتاق انجام می گیرد.

مشاوره تجارت بین الملل

رایزن بین الملل: ارائه خدمات مشاوره در برخی حوزه‌های مرتبط با بازاریابی و روابط بین الملل از جمله صادرات و واردات؛ همچنین از دیگر خدمات این واحد می‌توان به ارائه راهکارهای اجرایی به فعالان اقتصادی اشاره کرد؛ مدیران و کارکنان توانمند این واحد همواره آماده‌اند تا به اعضای اتاق اطلاعات مناسبی در رابطه با حوزه‌های مختلف در زمینه صادرات و واردات ارائه دهند.

مشاوره اقتصادی

مشاوره اقتصادی به دولت و بخش خصوصی

تعیین اولویت‌های سرمایه‌گذاری در استان : واحد مدیریت بررسی‌های اقتصادی اتاق اصفهان با انجام کارهای مطالعاتی و تحلیل آماری مناسب، مزیت‌های سرمایه‌گذاری استان را بر مبنای مزیت‌های نسبی استخراج کرده و با توجه به سیاست های کلان کشور و اسناد بالادستی ملی و استانی، اولویت‌های سرمایه گذاری استان را برای ارائه به دستگاه های اجرایی و سیاستگذاری تعیین می‌کند و همچنین به راهنمایی و مشاوره فعالان اقتصادی می‌پردازد.

ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی اقتصادی:این واحد با تشکیل اندیشکده اقتصادی وهمراه‌سازی جمعی از اساتید دانشگاهی و نخبگان استان، به ارائه خدمات مشاوره تخصصی و کارشناسی اقتصادی می‌پردازد که مخاطبان آن فعالان اقتصادی، کمیسیون‌های تخصصی، دستگاه‌های اجرایی استان و سایر واحدها هستند.

ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی اقتصادی: این واحد با تشکیل اندیشکده اقتصادی وهمراه‌سازی جمعی از اساتید دانشگاهی و نخبگان استان، به ارائه خدمات مشاوره تخصصی و کارشناسی اقتصادی می‌پردازد که مخاطبان آن فعالان اقتصادی، کمیسیون‌های تخصصی، دستگاه‌های اجرایی استان و سایر واحدها هستند.

مشاوره بانک بیمه

مشاوره بانک بیمه و تامین اجتماعی، کار و رفاه اجتماعی: اتاق اصفهان با بهره مندی از مشاوران تخصصی در حوزه های بانک، بیمه و تامین اجتماعی و کار، خدمات مشاوره ای مناسبی در این حوزه ها به اعضای اتاق و فعالان اقتصادی ارائه می کند. این مشاوران به دلیل دارا بودن سوابق اجرایی قابل توجه در حوزه های مربوطه و تسلط بر آخرین قوانین، بخشنامه ها و رویه های اجرایی؛ می توانند خدمات مشاوره ای مناسبی به فعالان اقتصادی ارائه نمایند.

امکانات اتاق در خدمت اعضا

سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان با ظرفیت بیش از 300 نفر و همچنین برخوداری از امکانات و تجهیزات مناسب مانند سیستم صوتی و صدابرداری، تصویربرداری آنالوگ (مدار بسته)، امکانات ترجمه همزمان، امکانات تهویه مطبوع و همچنین لابی مناسب جهت پذیرش و پذیرایی از میهمانان می تواند محل مناسبی برای برگزاری همایش ها رویدادهای اعضای اتاق باشد

87% از محصولات اتاق بازرگانی اصفهان جهت تحقق اتاق نسل سوم جدید ایجاد شده است.

اتاق نسل اول : رابطه های موثر و کارا

 • مشاوره
 • میزهای اتاق
 • پنجره اقتصادی
 • کمیسیون های اتاق
 • برنامه های تصمیم ساز

اتاق نسل دوم: شبکه کاری و اتصال اعضا

 • مراکز اتاق
 • خدمات معرفی اعضا
 • رسانه های اتاق
 • شبکه سازی
 • سرای نوآوری اتاق و دانشگاه

اتاق نسل سوم : ارتقا اقتصاد جامعه

 • بازاریابی و ارتباطات بین الملل
 • مسئولیت های اجتماعی
 

صدور کارنه تیر و ارائه خدمات کارنه تیری به شرکت های حمل و نقل بین المللی استان و فعالان اقتصادی در چارچوب مقررات کنوانسیون تیر، از خدمات نوین اتاق نهم به اعضاء خواهد بود. کارنه تیر یک سندگمرکی و ترانزیتی است که درحمل و نقل بین المللی کالا از طریق جاده و تحت کنوانسیون تیر مورد استفاده قرار می گیرد. از این خدمت برای جابه جایی کالا از یک اداره گمرک مبداء در قلمرو خاک یک کشور به یک اداره گمرک مقصد در قلمرو خاک کشور دیگر که طرف قرارداد کنوانسیون تیر باشند استفاده می شود