نشانی:

– اصفهان، پل خواجو، میدان فیض، ساختمان 1 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
– اصفهان، میدان فیض، ابتدای خ آپادانا اول، کوی بوستان ساختمان2 ، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
– اصفهان، خیابان کمال اسماعیل حدفاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب جنب بانک مسکن پلاک 72، ساختمان 3 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان

صندوق پستی: 81656336

نمابر: 36613636-031

تلفن تماس: 36560000 -031، 36629954-031 ، 36610284-031

پست الکترونیک: Info@eccim.com ، Dabirkhane.eccim@gmail.com

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30 ، پنجشنبه از ساعت 7:30الی13:30

 
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
علی محمد آقاجان مدیر خدمات به اعضا 1040
مهدی شرکت رئیس صدور کارت بازرگانی 1070
نسترن نقدی پور کارشناس خدمات بازرگانی 1052
سعیده صانعیان کارشناس خدمات بازرگانی 1051
سپیده بیات کارشناس خدمات بازرگانی 1053
علی محمد آقاجان جانشین رئیس گواهی مبدا و اسناد تجاری 1040
سعیده صانعیان کارشناس صدور اسناد تجاری 1051
سعید لقمانی رئیس دفاتر منطقه ای 2503
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
پویا رجائی رئیس امور تشکل ها 2510
هادی طوقیان  کارشناس امور تشکل ها 2509
سحر شریفی کارشناس امور تشکل ها 2511
تشکل ها 2501
تشکل ها 2502
تشکل ها 2503
تشکل ها 2504
تشکل ها 2505
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
حسین جابری مدیر امور مالی 1010
امیرحسین سعادت کارشناس مالی 1030
مهرداد پارسا سرپرست حسابداری 1020
رضا کیانی شیخ آبادی کارشناس مصارف 1023
حمید وکیلیان کارشناس بررسی اسناد و ممیزی 1060
مهرداد پارسا جانشین رئیس برنامه ریزی منابع و دارایی ها 1020
مهسا کمانگری کارشناس منابع 1021
مهرداد پارسا جانشین رئیس انبار و اموال 1020
محمدرضا صمدی کارشناس حسابداری انبار و اموال 1096
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مجید نوائی مدیر سیستم ها و روش ها 1000
مجید نوائی جانشین رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات 1000
سید امیرحسین سلیمانی کارشناس IT 1001
علی حاجی رضائی کارشناس IT 1002
مجید نوائی جانشین رئیس تضمین کیفیت و فرآیندها 1000
نفیسه نقدی کارشناس تضمین کیفیت 1005
ساناز میرعلائی کارشناس فرایند و مرکز اسناد 1006
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
کیهان عباسیان مدیر بازاریابی و روابط بین الملل 2255
کیهان عباسیان جانشین رئیس روابط بین الملل 2255
مهسا موسی رضایی کارشناس روابط بین الملل 2251
صادق صابری کارشناس بازاریابی بین الملل 2271
کیهان عباسیان کارشناس میز پیگیری مشکلات برون مرزی اعضا 2255
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
روح اله میرزاامیری مدیر امور کمیسیونها 2130
پریسا حمیدی رئیس دبیرخانه کمیسیون ها 2150
زهرا بهروزی کارشناس امور کمیسیون ها 2182
محسن کبیری کارشناس امور کمیسیون ها 2155
جلیل احمد سرشت کارشناس امور کمیسیون ها 2164
نسترن کبیری کارشناس امور کمیسیون ها 2151
امین صیادی کارشناس امور کمیسیون ها 2157
مژگان میرزایی کارشناس امور کمیسیون ها 2165
سمیه سالم سرپرست نمایندگان در مجامع، شوراها و هیئت ها 2183
محمدامین طاهری کارشناس نمایندگان در مجامع، شوراها و هیئت ها 2154
روح الله میرزا امیری دبیر مرکز فوریت های کسب و کار 2130
نسیم ابوالقاسمی کارشناس مرکز فوریت های اقتصادی 2163
محمد افشارپور کارشناس مرکز فوریت های اقتصادی 2506
محمد صدر ارحامی کارشناس مرکز فوریت های اقتصادی 2161
احسان شعاعی دبیر کمیسیون انرژی 2152
علیرضا رستگار دبیر کمیسیون معادن 2184
روح الله میرزا امیری دبیر کمیسیون سرمایه گذاری 2130
سید صادق علامه دبیر کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات 2156
فرانک فرهنگ دبیر کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2162
سید آرش امامی دبیر کمیسیون صنایع 2508
داود جعفری جانشین دبیری کمیسیون حقوقی 2166
روح الله میرزا امیری جانشین دبیری کمیسیون کشاورزی، سلامت، آب و محیط زیست 2130
غلامحسین کریمیان سرپرست کمیسیون بهبود کسب و کار و توسعه اقتصاد دانش بنیان و نوآور 2140
روح الله میرزا امیری دبیر شورای توسعه پایدار 2130
زهرا زمانی دبیر مطالعات راهبردی آب 2210
سعید لندران مشاور کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2507
حسام الدین فرهادی مشاور کمیسیون معادن 2508
احمدرضا بصیری مشاور کمیسیون معادن 2508
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
روح الله میرزا امیری رئیس دبیرخانه شورای گفت و گو 2130
سعیده میرکاظمی کارشناس اداری شورای گفت و گو 2282
لیلا اله دادیان کارشناس پیگیری شورای گفت و گو 2283
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
بهزاد فلاطون زاده مدیر امور حقوقی و نظارتی 2222
ساناز رجبی کارشناس حقوقی و نظارتی 2221
مرتضی قربانی مقدم کارشناس امور حقوقی و نظارتی 2223
بهزاد فلاطون زاده کارشناس میز امور حقوقی 2222
محمدحسین ایوبی کارشناس امور مراجع قضایی و حل اختلاف 2220
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
علی مهذب سرپرست توسعه کسب و کار 3111
فاطمه سادات ناظری کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3112
فروزان نظری کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3113
عارفه کریمی کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3114
هادی خلجی کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3115
مرضیه فرهمند پناه کارشناس مرکز مشاوران تخصصی 3120
نادره راست قلم دبیر مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3151
نفیسه اقتداری کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3153
محمد اشجع  کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3126
زهرا نصر  کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3128
امید رضایی خیرآبادی کارشناس نیازسنجی مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3127
محمدحسن هدا کارشناس اجرایی مرکز کسب و کارهای نوپا 3159
زهرا رستگار کارشناس مرکز کارافرینی بانوان  3162
فرناز شمسایی کارشناس مرکز کارآفرینی بانوان 3129
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
حمید منتظرالقائم دبیر سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه 3170
زینب السادات راست قلم کارشناس سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه 3121
محمدرضا صداقت پور کارشناس سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه 3171
پدرام خدابنده کارشناس سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه 3172
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
زهرا زمانی مدیر پژوهش و بررسی های اقتصادی 2210
علی اکبر سعادت نیا سرپرست توسعه سرمایه گذاری و ITDO 2321
فرانک شاه جلالدین کارشناس توسعه سرمایه گذاری و ITDO 2231
زهرا زمانی جانشین رئیس مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی 2210
فرانک شاه جلالدین کارشناس آمار و اطلاعات اقتصادی 2231
مصطفی مبینی رئیس تحلیل و پژوهش های اقتصادی 2232
مهدی براتی کارشناس پژوهش 2230
مجید علی تبار رئیس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و گفتمان سازی 2240
جلوه فیض خسروی کارشناس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و گفتمان سازی 2241
منیره ایزدی دهنوی کارشناس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و گفتمان سازی 2290
زهرا زمانی جانشین رئیس پنجره فیزیکی کسب و کار 2210
صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی کسب وکار 1210
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مهدی شایسته فرد مدیر ارتباطات 4020
مسیح کریمی رئیس روابط عمومی 2310
بهاره رازپوش بقایی کارشناس خبر 2312
حسین طاووسی کارشناس رسانه 2313
پروین محسنی کارشناس روابط عمومی 2311
محمدصادق صفری کارشناس روابط عمومی 2315
محمد قناعت کارشناس روابط عمومی 2314
مهدی شایسته فرد دبیر پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3154
خانم سجادی  کارشناس مرکز خبرگزاری 3157
ناصر کریم پور  کارشناس مرکز خبرگزاری 3156
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مهدی بشیر سرپرست سرمایه انسانی 2020
مهدی بشیر جانشین رئیس مدیریت منابع انسانی 2020
مهدی مقیمیان سرپرست کارگزینی 2024
معصومه کاظمی کارشناس کارگزینی 2021
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
محمدحسین صفری سرپرست اداری و بازرگانی 2023
محمدحسین صفری جانشین رئیس تامین و بازرگانی 2023
احمد محمد زمانی کارشناس تامین و بازرگانی 2025
محمد شاه زمانی کارشناس تامین و بازرگانی 2027
سید جواد فاطمی رئیس تشریفات و اداری 2022
حمید قادری کارشناس تشریفات و اداری   2026
مرضیه نصر آزادانی رئیس امور قراردادها 2030
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
بهنام ابراهیمی جانشین مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش 2331
زهرا کشاورزیان رئیس رضایت سنجی و افکارسنجی 2334
زهره نیکبخت کارشناس رضایت سنجی و افکارسنجی 2332
کیمیا پولادی رئیس پایش و برنامه ریزی استراتژیک 2333
زهره نیکبخت کارشناس پایش و برنامه ریزی استراتژیک 2332
بهنام ابراهیمی جانشین رئیس تدوین و کنترل بودجه 2331
زهرا فروتن کارشناس تدوین و کنترل بودجه 2330
مرضیه مردانی دبیر شورای مطالعات استراتژیک 2320
مرتضی صارم کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2322
هانیه شیری کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2323
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مهناز سادات عظیمی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان خوانسار 5010
یاسمن عافی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان خوانسار 5012
منصوره شفیعی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان خوانسار 5011
مهکام نادری کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان گلپایگان 5020
شادی حجازی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان گلپایگان 5021
سید مهدی بحرینی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان شهرضا 5030
سید مهدی بحرینی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان شهرضا 5031
آقای حسینی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان نجف آباد 5040
آقای حسینی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان نجف آباد 5041
عارف پوربافرانی کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان نایین 5050
محسن اقبال کارشناس دفاتر منطقه ای - شهرستان نایین 5050
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مرضیه ردانی پور کارشناس اداره ثبت شرکت ها 1211
زهره معصومی دهقی کارشناس اداره ثبت شرکت ها 1212
فاطمه صمدی کارشناس اداره تامین اجتماعی 1214
راضیه اسماعیلیان کارشناس اداره مالیات 1215
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
بهنام ابراهیمی دبیر کل 2400
مریم اشراقی سامانی رئیس دفتر دبیر کل و دبیرخانه اتاق و میزها 2411
زهرا فخرالدینی کارشناس دبیرخانه اتاق 1032
سمیه مهدی پور کارشناس دبیرخانه اتاق  1031
نام و نام خانوادگی سمت شماره داخلی
مهدی شایسته فرد مدیر حوزه ریاست 4020
مهدی شایسته فرد رئیس حوزه ریاست و هیئت نمایندگان 4020
مهدی شایسته فرد دبیر مرکز نسل های اتاق 4020
محمد حسین محمودی کارشناس حوزه ریاست 4030