تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399
کد 3648

پرونده چهارم

اتاق محفل مناسبی برای بیان و پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی است.

مصاحبه با آقای مهندس مرتضی کشانی، مدیرعامل صنایع کیسه‌بافی اصفهان
                              

مرتضی کشانی ، مدیرعامل صنایع کیسه‌بافی اصفهان جلسات رو در رو با اعضای هیأت نمایندگان اتاق را برای حل مشکلات فعالان اقتصادی استان موثر می داند و می گوید:
این شرکت در سال ۱۳۷۶ به بهره‌برداری رسید و در جهت طرح توسعه شرکت طرح کیسه‌بافی شاهین هشت بهشت و شرکت کیسه طلای زاینده‌رود را به بهره‌برداری رسانده و اکنون سه مجتمع با یک گروه صنعتی و ۷۰۰ نیروی مستقیم داریم.
جلسات رو در رو با اعضای هیأت نمایندگان، صد در صد نتیجه مطلوب داشته است چون ما قبلا با اتاق بازرگانی ارتباط چندانی نداشتیم، وقتی این ارتباط برقرار شد دائم در حال رفت و آمد هستیم. قبلا کارت بازرگانی می‌گرفتیم و می‌رفتیم و سالی یک‌بار نیز می‌آمدیم تعهدات خود را انجام می‌دادیم.
اکنون مرتب می‌آییم، البته بیشتر مشکلاتمان رفع تعهد ارزی است. دکتر ابراهیمی راهنمایی‌ها و کمک‌های زیادی در زمینهرفع مشکلات ارزی مان کرده اند.
به دیگران نیز پیشنهاد می دهم در این جلسات حضور یابند و از نتایج آن بهره مند شوند. در این جلسات با همکارانی که مشکلاتی داشته‌اند باهم حضور یافتیم و نتیجه خوبی داشت. اگر این روند ادامه پیدا کند و حتی بیشتر شود خیلی نتیجه بخش خواهد بود، چون مکانی وجود دارد که صحبت‌ها و درددل‌ها را بگوییم و اتاق نیز به صحبت‌ها گوش می‌دهد مخصوصا آقای گلشیرازی که همت زیادی دارد.
البته بعضی از این خواسته‌های انجام شدنی است و بخش دیگری موضوع قانون و بخشنامه‌هایی است که از دولت صادر می‌شود و تحقق آن زمان بر خواهد بود . مهم این است اتاق بازرگانی اصفهان پیگیری های لازم را انجام می دهد.