واحد MRM و پیگیری شکایات و پیشنهادات

واحد MRM و پیگیری شکایات و پیشنهادات

معرفی واحد

واحد MRM و پیگیری شکایات و پیشنهادات با هدف افزایش رضایتمندی اعضا و ذی‌نفعان از پاسخگویی اتاق تشکیل شد و در این راستا با استفاده از سامانه مرکز تماس خود پاسخگوی تماس‌های ورودی اعضا و مخاطبان محترم اتاق می‌باشد. این واحد مسئولیت برقراری تماس‌های خروجی با اعضا را نیز به‌صورت پروژه‌ای و دوره‌ای برعهده دارد که بر اساس دستورالعمل‌های تعریف شده به‌منظور اطلاع‌رسانی، تکمیل پرسشنامه‌ها، پیگیری و رفع مشکلات اعضا و فعالان اقتصادی انجام می‌شود.
همچنین، این واحد از طریق سامانه صندوق پیام‌های صوتی (Voice mail) این امکان را فراهم می‌کند تا افرادی که بعد از ساعت کاری یا در روزهای تعطیل با اتاق تماس می‌گیرند بتوانند پیام بگذارند و این پیام‌ها در ابتدای روز بعد بررسی و پیگیری می‌شوند.
در این واحد کلیه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات اعضا و ذی‌نفعان دریافت، بررسی و تا حصول نتیجه پیگیری می‌شوند. لازم به ذکر است شما اعضا و ذی‌نفعان محترم اتاق بازرگانی اصفهان می‌توانید در وقت اداری با تماس با شماره ۳۶۵۶۰۰۰۰ و داخلی * (ستاره) با کارشناس مربوطه صحبت و مورد خود را ثبت نمایید و درخارج از وقت اداری و روزهای تعطیل نیز با همین شماره تماس و پیام صوتی خود را ارسال نموده تا طی یک روز کاری با شما تماس حاصل شود. کلیه فرآیندهای مذکور از طریق زیرپورتال اصلی "سامانه پیشنهادات و انتقادات" که در صفحه اصلی سایت درج شده نیز میسر می‌باشد.

خدمات واحد

- مدیریت تماس‌های ورودی به اتاق و هدایت و راهنمایی مخاطبان به واحد مورد نظر و جلب رضایت تماس‌گیرنده از کیفیت پاسخگویی
- مدیریت پروژه های تماس‌های خروجی از اتاق به اعضا به‌منظور اطلاع رسانی‌ها، رضایت سنجی و...
- مدیریت پیشنهادات، انتقادات و شکایات وارده به اتاق از طرف ذینفعان

راه‌های ارتباطی

- تماس با شماره ۳۶۵۶۰۰۰۰ و داخلی * (ستاره)
- زیرپورتال اصلی "سامانه پیشنهادات و انتقادات" که در صفحه اصلی سایت اتاق بازرگانی
- مراجعه حضوری
- صندوق‌های پیشنهادات و انتقادات در ساختمان‌های اتاق
explain