اخبار شورای عالی بانوان

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان:
«بالندگی فردی» لازمه ادامه حیات در شرایط اقتصادی موجود است

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در«نشست آموزشی بالندگی فردی» خودساختگی، توانمندی و بالندگی فردی را لازمه ادامه حیات و گذار از شرایط اقتصادی موجود کشور دانست.
يکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397

رييس شوراي عالي بانوان اتاق بازرگاني اصفهان؛
اخوان نسب:بانوان بیش از ٧٥ درصد از اشتغال بخش خصوصی را در اختیار دارند.

بانوانی که در کانون خانواده مهمترین اولویت خود را برنامه‌ریزی و مدیریت درآمد و مخارج می‌دانستند این بار در فضایی به‌مراتب وسیع‌تر در بدنه اقتصادی جامعه وظایفی را به عهده گرفته‌اند که نیاز به آموزش و دارا بودن قدرت ریسک فوق‌العاده‌ای است.
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397

در نشست شورای عالی بانوان تاکید شد:
لزوم طراحی مکانیسم هشدار دهنده نوسانات اقتصادی در کشور

در نشست «اصول قراردادنویسی تجاری» که به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد، بر لزوم طراحی مکانیسم هشداردهنده نوسانات اقتصادی بویژه تحولات شدید ارزی در کشور تاکید گردید.
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397

در نشست پایان سال شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان
بانوان با انضباط بیشتری بنگاه های اقتصادی را مدیریت می کنند

نشست پایان سال شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان با حضور رییس اتاق بازرگانی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و بانوان فعال اقتصادی در سالن اجتماعات برگزار شد.
شنبه بیست و ششم اسفند 1396

در دومین همایش ملی « جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار» عنوان شد :
تجربیات موفق شورای عالی بانوان به اتاق های بازرگانی سراسر کشور منتقل شود/ معتقد به بسته بودن راه پیشرفت زنان در کشور نیستیم

دومین همایش ملی« جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار» با شعار زنان هم پیمانان توسعه و برکت اقتصادی و با حضور جمعی از مدیران استانی، اساتید دانشگاه و زنان کارآفرین و فعالان اقتصادی استان در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
پنجشنبه هفدهم اسفند 1396