تماس با ما

آدرس :
اصفهان - پل خواجو - میدان فیض - ساختمان 1 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان - میدان فیض - ابتدای خ آپادانا اول- کوی بوستان ساختمان2  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان -خیابان کمال اسماعیل حدفاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب جنب بانک مسکن پلاک 72-  ساختمان 3 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
 
صندوق پستی : 336-81655
 
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30الی 14:30
پنجشنبه از ساعت  7:30الی13:30
 
تلفن های تماس : 
 
شماره های تماس 36560000 - 031
36629954 - 031
36610284 - 031
فکس 36613636 - 031
 
 
پست الکترونیک : Info@eccim.com
Dabirkhane.eccim@gmail.com
 
 کانال رسمی تلگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: telegram.me/ECCIMA

صفحه رسمی اینستاگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://www.instagram.com/eccim_isfahan

پیام رسان رسمی واتس آپ اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://wa.me/989210627453

واحد ها و شماره های داخلی :
 
حوزه نام نام خانوادگی سمت شماره داخلی
خدمات به اعضا
و
تشکل های اقتصادی
علی محمد آقاجان مدیر خدمات به اعضا 1040
مرضیه موسویون رئیس صدور اسناد تجاری 1041
مهدی شرکت رئیس صدور کارت بازرگانی 1070
سعیده صانعیان کارشناس خدمات بازرگانی 1051
زینب محمدرضایی کارشناس خدمات بازرگانی 1052
سپیده بیات کارشناس هماهنگی دفاتر منطقه ای 1053
پویا رجائی  رئیس امور تشکل های اقتصادی و دفاتر منطقه ای 2510
هادی طوقیان  کارشناس امور تشکل ها 2509
مالی و سیستمها عبدالرضا رادان مدیر مالی، سیستم ها و روش ها 1000
اباالفضل براتی رئیس امور مالی 1020
فهیمه زمانی کارشناس مالی 1034
رضا کیانی شیخ آبادی کارشناس مصارف 1023
امیرحسین سعادت کارشناس حسابداری انبار و اموال 1030
حمید وکیلیان کارشناس بررسی اسناد و ممیزی 1060
مهسا کمانگری کارشناس منابع 1021
مجید نوائی رئیس سیستم ها و روش ها 1001
سیدامیرحسین سلیمانی کارشناس IT 1002
نفیسه نقدی کارشناس تضمین کیفیت 1005
ساناز  میرعلائی کارشناس فرایند 1006
انبار 1096
بازاریابی و روابط بین الملل کیهان عباسیان مدیر بازاریابی و روابط بین الملل 2255
مهسا موسی رضایی کارشناس روابط بین الملل 2251
سید کمال الدین سهل آبادی سرپرست روابط بین الملل 2270
صادق صابری کارشناس بازاریابی بین الملل 2271
فاطمه نورشرق کارشناس بازاریابی بین الملل 2272
امور کمیسیونها روح اله میرزاامیری مدیر واحد امور کمیسیونها 2130
پریسا حمیدی رئیس دبیرخانه کمیسیون ها 2150و2153
نسیم ابوالقاسمی کارشناس فوریت های اقتصادی 2163
احسان شعاعی دبیر کمیسیون انرژی 2152
علیرضا رستگار دبیر کمیسیون معادن 2184
رکسانا مرادیان نژاد کارشناس کمیسیون سرمایه گذاری 2158
محمدامین طاهری کارشناس فوریت های اقتصادی 2154
سید صادق علامه کارشناس کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات 2156
نسترن کبیری کارشناس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب وکار 2151
سمیه سالم کارشناس هماهنگی کمیسیون ها 2183
محمد صدر ارحامی کارشناس فوریت های اقتصادی 2161
داود جعفری کارشناس کمیسیون های تخصصی 2166
محمد افشار پور کارشناس فوریت های اقتصادی 2506
فرانک فرهنگ دبیر کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2162
سعید  لندران مشاور کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2507
سحر امینی دبیر کمیسیون گردشگری و برند 2164
حسام الدین فرهادی مشاور کمیسیون معادن 2508
احمدرضا بصیری مشاور کمیسیون معادن 2508
سید آرش امامی دبیر کمیسیون صنایع 2164
علی شعربافان کارشناس کمیسیون کشاورزی و محیط زیست 2165
زهرا بهروزی کارشناس کمیسیون های " تجارت، خدمات و ارتباطات" 2182
میز تجارت 2140
دبیرخانه شورای گفت و گو روح اله میرزا امیری  سرپرست دبیرخانه شورای گفت و گو 2130
یاسمین دلال باشی کارشناس اداری شورای گفتگو 2282
حقوقی اکبر فروغی فرد رئیس امور حقوقی و مجامع 2222
محمدحسین ایوبی کارشناس حقوقی 2220
ساناز رجبی کارشناس حقوقی 2221
توسعه کسب و کار علی مهذب جانشین مدیر توسعه کسب و کار 3111
فاطمه سادات ناظری کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3112
امیرحسین خزدوز کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3113
فرشاد دادخواه کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3161
عارفه کریمی کارشناس مرکز تعالی 3114
سعید ابراهیمی کارشناس مسئول برنامه ریزی اجرائی مرکز تخصصی کسب و کار 3125
سید صادق علامه سرپرست شتاب دهنده صادرات 3122
هادی خلجی کارشناس شتاب دهنده صادرات 3124
فرناز شمسایی کارشناس شتاب دهنده صادرات 3129
مرضیه فرهمند کارشناس مرکز مشاوران تخصصی 3120
نادره راست قلم دبیر مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3151
نفیسه اقتداری کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3153
محمد اشجع کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3126
امید
رضایی خیرآبادی کارشناس نیازسنجی مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3127
زهرا نصر کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3128
ناصر کریم پور کارشناس مرکز خبرگزاری 3156
مهدی بشیر دبیر پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3154
جهانبخش صفری کارشناس پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3158
رسول والی کارشناس پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3157
محمدحسن هدا کارشناس اجرایی مرکز کسب و کارهای نوپا 3159
احسان خیام باشی دبیر شتاب دهنده بازاریابی و فروش 3123
مهدی اکبری کارشناس شتاب دهنده بازاریابی و فروش 3119
غلامرضا دهقانی کارشناس مرکز شتاب دهنده تجارت الکترونیک 3131
زهرا رستگار کارشناس مرکز کارافرینی و کسب و کارهای بانوان و خانواده 3162
نوید ادریس دبیر مرکز جوانان کارآفرین و کسب و کارهای نوپا 3141
سرای نوآوری حمید منتظرالقائم سرپرست سرای نوآوری 3170
زینب السادات راست قلم کارشناس مرکز سرای نوآوری 3121
پدرام خدابنده کارشناس مرکز سرای نوآوری 3172
محمدرضا صداقت پور کارشناس مرکز سرای نوآوری 3171
بررسی های اقتصادی زهرا زمانی مدیر بررسی های اقتصادی 2210
مجید علی تبار رئیس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان سازی 2240
علی اکبر  سعادت نیا  سرپرست توسعه سرمایه گذاری و فناوریITDO 2321
جلوه فیض خسروی کارشناس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان شناسی 2241
فرانک شاه جلالدین کارشناس آمار و اطلاعات اقتصادی 2231
منیره ایزدی دهنوی کارشناس پنجره اقتصادی ، اطلاع رسانی و جریان سازی  2290
مصطفی مبینی رئیس تحلیل و پژوهش های اقتصادی 2232
مهدی براتی کارشناس پژوهش 2230
صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی 1210
ارتباطات مهدی شایسته فرد مدیر ارتباطات 4020
مسیح کریمی سرپرست روابط عمومی 2310
بهاره رازپوش بقایی کارشناس خبر 2312
سید حسین طاووسی کارشناس رسانه 2313
پروین محسنی کارشناس روابط عمومی 2311
محمدصادق صفری کارشناس روابط عمومی 2315
محمد قناعت کارشناس روابط عمومی 2314
سرمایه انسانی و خدمات اداری بهنام ابراهیمی مدیر سرمایه انسانی و خدمات اداری 2411
نرگس حسن قلیایی رئیس منابع انسانی 2023
غلامحسین کریمیان رئیس خرید 2021
سید جواد فاطمی سرپرست اداری 2022
مرضیه
نصر آزادانی
رییس امور قراردادها و ارزیابی پیمانکاران
2030
حمید قادری کارشناس اداری 2026
احمد محمد زمانی کارشناس خرید 2025
مهدی مقیمیان کارشناس منابع انسانی 2024
تعاونی مسکن 1961
برنامه ریزی و پایش سمیه محمدی جانشین مدیر برنامه ریزی و پایش 2331
زهرا کشاورزیان سرپرست رضایت سنجی،نظرسنجی و افکارسنجی 2334
کیمیا پولادی سرپرست طرح، برنامه و بودجه 2333
زهره نیکبخت
کارشناس طرح و برنامه و بودجه
2332
زهرا فروتن کارشناس طرح و برنامه و بودجه 2330
شورای مطالعات استراتژیک مرضیه مردانی دبیر شورای مطالعات استراتژیک 2320
مرتضی صارم کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2322
هانیه شیری کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2323
شعب اتاق در شهرستان ها غلامرضا آقا طاهری نماینده واحد در نجف آباد 42499162
یاسمن عافی شعبه خوانسار 5010
مهناز سادات عظیمی شعبه خوانسار 5010
منصوره شفیعی شعبه خوانسار 5011
مهکام نادری شعبه گلپایگان 5020
شادی حجازی شعبه گلپایگان 5021
پنجره واحد توسعه کسب و کار صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی کسب و کار 1210
آقای خرمی پور کارشناس پذیرش 1211
خانم معصومی نماینده ثبت شرکت ها 1212
آقای یارنیان نماینده پست 1213
خانم شیخی نماینده  تامین اجتماعی 1214
خانم اسماعیلیان نماینده مالیاتی 1215
حوزه دبیر کل مریم اشراقی سامانی رئیس دفتر دبیر کل و دبیرخانه 2411
مرضیه زرهون مسئول دبیرخانه 1031
حوزه ریاست مهدی شایسته فرد مدیر حوزه ریاست 4020
محمد حسین محمودی حوزه ریاست 4030