تماس با ما

آدرس :
اصفهان - پل خواجو - میدان فیض - ساختمان 1 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان - میدان فیض - ابتدای خ آپادانا اول- کوی بوستان ساختمان2  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
اصفهان -خیابان کمال اسماعیل حدفاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب جنب بانک مسکن پلاک 72-  ساختمان 3 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
 
صندوق پستی : 336-81655
 
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30الی 14:30
پنجشنبه از ساعت  7:30الی13:30
 
تلفن های تماس : 
 
شماره های تماس 36560000 - 031
36629954 - 031
36610284 - 031
فکس 36613636 - 031
 
 
پست الکترونیک : Info@eccim.com
 
 کانال رسمی تلگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: telegram.me/ECCIMA

صفحه رسمی اینستاگرام اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://www.instagram.com/eccim_isfahan

پیام رسان رسمی واتس آپ اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: https://wa.me/989210627453

واحد ها و شماره های داخلی :
 
حوزه نام نام خانوادگی سمت شماره داخلی
خدمات به اعضا
و
تشکل های اقتصادی
علی محمد آقاجان مدیر خدمات به اعضا 1040
مرضیه موسویون رئیس صدور اسناد تجاری 1041
مهدی شرکت رئیس صدور کارت بازرگانی 1070
سعیده صانعیان کارشناس خدمات بازرگانی 1051
زینب محمدرضایی کارشناس خدمات بازرگانی 1052
پویا رجائی  سرپرست امور تشکلها 2510
هادی طوقیان  کارشناس امور تشکل ها 2509
مالی و سیستمها عبدالرضا رادان مدیرمالی و پشتیبانی 1000
اباالفضل براتی رئیس امور مالی 1020
فهیمه زمانی کارشناس مالی 1034
رضا کیانی شیخ آبادی کارشناس مصارف 1023
امیرحسین سعادت کارشناس حسابداری انبار و اموال 1030
حمید وکیلیان کارشناس بررسی اسناد و ممیزی 1060
مهسا کمانگری کارشناس منابع 1021
مجید نوائی رئیس سیستم های اطلاعاتی (IS) 1001
سیدامیرحسین سلیمانی کارشناس IT 1002
نفیسه نقدی کارشناس فرایند 2515
ساناز  میراعلائی کارشناس فرایند 2516
تعاونی مسکن 1961
انبار 1096
بازاریابی و روابط بین الملل کیهان عباسیان مدیر بازاریابی و روابط بین الملل 2255
مهسا موسی رضایی کارشناس روابط بین الملل 2251
الهام عباسی کارشناس معاهدات بین المللی 2250
سید کمال الدین سهل آبادی سرپرست روابط بین الملل 2270
صادق صابری کارشناس بازاریابی بین الملل 2271
فاطمه نورشرق کارشناس بازاریابی بین الملل 2272
طاها پوستین دوز کارشناس معاهدات و قراردادهای بین الملل 2273
امور کمیسیونها روح اله میرزاامیری مدیر واحد امور کمیسیونها 2130
پریسا حمیدی رئیس دبیرخانه کمیسیون ها 2150و2153
نسیم ابوالقاسمی کارشناس فوریت های اقتصادی 2163
احسان شعاعی دبیر کمیسیون انرژی 2152
زهره نیکبخت کارشناس هماهنگی کمیسیون ها 2157
ژیلا آبشاری دبیر کمیسیون توسعه و بهبود مستمر محیط کسب و کار 2160
عسل صالحی دبیر کمیسیون حقوقی و پارلمانی 2221
علیرضا رستگار دبیر کمیسیون معادن 2184
زهرا فروتن کارشناس کمیسیونهای " گردشگری و برند" و " صنایع" 2155
رکسانا مرادیان نژاد کارشناس کمیسیون سرمایه گذاری 2158
محمدامین طاهری کارشناس فوریت های اقتصادی 2154
سید صادق علامه کارشناس کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات 2156
نسترن کبیری کارشناس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب وکار 2151
سمیه سالم کارشناس هماهنگی کمیسیون ها 2183
محمد صدر ارحامی کارشناس فوریت های اقتصادی 2161
داود جعفری کارشناس کمیسیون های تخصصی 2166
محمد افشار پور کارشناس فوریت های اقتصادی 2506
فرانک فرهنگ دبیر کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2162
سعید  لندران مشاور کمیسیون مسئولیت های اجتماعی 2507
سحر امینی دبیر کمیسیون گردشگری و برند 2164
حسام الدین فرهادی مشاور کمیسیون معادن 2508
احمدرضا بصیری مشاور کمیسیون معادن 2508
سید آرش امامی دبیر کمیسیون صنایع 2164
مجید جبل عاملی دبیر کمیسیون کشاورزی و محیط زیست 2165
زهرا بهروزی کارشناس کمیسیون های " تجارت، خدمات و ارتباطات" 2182
میز تجارت 2140
دبیرخانه شورای گفت و گو جعفر لطفی مدیر دبیرخانه شورای گفت و گو 2280
حمید قادری کارشناس پیگیری شورای گفتگو 2281
یاسمین دلال باشی کارشناس اداری شورای گفتگو 2282
حقوقی اکبر فروغی فرد رییس امور حقوقی 2222
عسل صالحی کارشناس حقوقی 2221
محمدحسین ایوبی کارشناس حقوقی 2220
توسعه کسب و کار احسان شهیر مدیر توسعه کسب و کار 3111
امیرحسین خزدوز کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3160
انسیه فرخی کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3152
علی مهذب دبیر مرکز تخصصی کسب و کار 3112
سعید ابراهیمی کارشناس مسئول برنامه ریزی اجرائی مرکز تخصصی کسب و کار 3125
امین موذنی  کارشناس اجرائی مرکز تخصصی کسب و کار 3114
سید صادق علامه سرپرست شتاب دهنده صادرات 3122
هادی خلجی کارشناس شتاب دهنده صادرات 3124
مرضیه فرهمند کارشناس مرکز تخصصی کسب و کار 3161
امیر الحاجی مشاور شتاب دهنده صادرات 3120
نادره راست قلم دبیر مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3151
نفیسه اقتداری کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3153
محمد اشجع کارشناس مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3126
امید
رضایی خیرآبادی کارشناس نیازسنجی مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی 3127
ناصر کریم پور کارشناس مرکز خبرگزاری 3156
مهدی بشیر دبیر پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3154
جهانبخش صفری کارشناس پایگاه خبری شاخص اقتصاد 3155
احسان خیام باشی دبیر شتاب دهنده بازاریابی و فروش 3123
بهنام مختاری کارشناس شتاب دهنده بازاریابی و فروش 3119
غلامرضا دهقانی کارشناس مرکز شتاب دهنده تجارت الکترونیک 3131
زهرا رستگار کارشناس مرکز کارافرینی و کسب و کارهای بانوان و خانواده 3162
نوید ادریس دبیر مرکز جوانان کارآفرین و کسب و کارهای نوپا 3141
سرای نوآوری حمید منتظرالقائم سرپرست سرای نوآوری 3170
محمد حنیف معلم کارشناس سرای نوآوری ارتباط دانشگاه و صنعت 3171
زینب السادات راست قلم کارشناس مرکز سرای نوآوری 3121
پدرام خدابنده کارشناس مرکز سرای نوآوری 3172
بررسی های اقتصادی زهرا زمانی مدیر بررسی های اقتصادی 2210
مجید علی تبار رئیس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان سازی 2240
علی اکبر  سعادت نیا  سرپرست توسعه سرمایه گذاری و فناوریITDO 2321
جلوه فیض خسروی کارشناس پنجره اقتصادی اطلاع رسانی و جریان شناسی 2241
فرانک شاه جلالدین کارشناس آمار و اطلاعات اقتصادی 2231
منیره ایزدی دهنوی کارشناس پنجره اقتصادی ، اطلاع رسانی و جریان سازی  2290
مصطفی مبینی کارشناس پژوهش های اقتصادی 2232
مهدی براتی کارشناس پژوهش 2230
صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی 1210
ارتباطات مهدی شایسته فرد مدیر ارتباطات 4020
بهاره رازپوش بقایی کارشناس خبر 2312
سید حسین طاووسی کارشناس رسانه 2313
پروین محسنی کارشناس روابط عمومی 2311
مسیح کریمی سرپرست روابط عمومی 2310
زهرا فتحی پور کارشناس روابط عمومی 2315
امیر محزونیه کارشناس روابط عمومی 2314
سرمایه انسانی و خدمات اداری احسان شهیر مدیر سرمایه انسانی و خدمات اداری 2020
نرگس حسن قلیایی رئیس منابع انسانی 2023
غلامحسین کریمیان رئیس خرید 2021
سید جواد فاطمی سرپرست خدمات 2022
مرضیه
نصر آزادانی
رییس امور قراردادها و ارزیابی پیمانکاران
2030
احمد محمد زمانی کارشناس خرید 2025
محمدرضا صداقت پور کارشناس منابع انسانی 2024
برنامه ریزی و پایش سید محمد هانی منصوری طهرانی جانشین مدیر برنامه ریزی و پایش 2300
زهرا کشاورزیان کارشناس برنامه ریزی و پایش 2334
حامد ملایی کارشناس برنامه ریزی و پایش 2332
کیمیا پولادی کارشناس برنامه ریزی و پایش 2333
جلیل احمدسرشت کارشناس برنامه ریزی و پایش 2330
شورای مطالعات استراتژیک مرضیه مردانی دبیر شورای مطالعات استراتژیک 2320
مرتضی صارم کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2322
هانیه شیری کارشناس شورای مطالعات استراتژیک 2323
شعب اتاق در شهرستان ها غلامرضا آقا طاهری نماینده واحد در نجف آباد 42499162
منصوره شفیعی شعبه خوانسار 5010
مهناز سادات عظیمی شعبه خوانسار 5010
یاسمن عافی شعبه خوانسار 5010
_ _ شعبه گلپایگان 5020
پنجره واحد توسعه کسب و کار صدیقه جمالی کارشناس پنجره فیزیکی کسب و کار 1210
آقای خرمی پور کارشناس پذیرش 1211
خانم معصومی نماینده ثبت شرکت ها 1212
آقای یارنیان نماینده پست 1213
خانم شیخی نماینده  تامین اجتماعی 1214
خانم اسماعیلیان نماینده مالیاتی 1215
حوزه دبیر کل مریم اشراقی سامانی رئیس دفتر دبیر کل و دبیرخانه 2411
سمیه محمدی مشاور دبیرکل در امور طرح و برنامه ریزی و پایش 2331
مرضیه زرهون مسئول دبیرخانه 1031
حوزه ریاست مهدی شایسته فرد مدیر حوزه ریاست 4020
محمد حسین محمودی حوزه ریاست 4030