سامانه همراه اعضای اتاق ایران

معرفی سامانه همراه اعضای اتاق ایران

(ویژه تلفن های هوشمند و تبلت)

دانلود نسخه Android

دانلود نسخه iOS

دانلود نسخه  Android از طریق سرویس Google Play

 

دانلود نسخه iOS از طریق سرویس APP Store

اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران، نهاد اجتماعي فراگير و تشکل حرفه اي فعالان بخش خصوصي کشور است که اعضاي آن به طور حرفه اي به کسب و کار، توليد، صادرات، واردات و کارآفريني مشغول هستند. با توجه به پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و نقش کلیدی آن در افزایش تعاملات اقتصادی، طراحی و ارائه نرم افزارهای کاربردی و تحت موبایل به عنوان یک دایرکتوری معتبر، گامی موثر در معرفی هر چه بهتر اعضا و ارائه خدمات ارزش افزوده به آنان محسوب می گردد و به تعامل هر چه بیشتر و هم افزایی توانمندی های اعضا منجر خواهد شد.

سامانه همراه اعضای اتاق ایران گامی است در جهت معرفی اعضای این اتاق بر مبنای اطلاعات ثبت شده ایشان در سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند که در بستر تجهیزات الکترونیکی قابل حمل نظیر موبایل و تبلت، برای  سیستم عامل های Android و iOS در دسترس می باشد و اطلاعات آن در بازه های زمانی مشخص به روز می گردد. برخی از قابلیت های کلیدی این سامانه به قرار زیر است:

*امکان جستجوی هوشمند در بانک اطلاعاتی اعضای اتاق ایران و دسترسی به اطلاعات تماس اعضای مورد نظر بر اساس حوزه، فعالیت، تخصص و امکان مشاهده اخباراتاق ایران، اطلاعیه ها و رویدادهای مرتبط