اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

درجلسه کمیته فلزات وسنگ های گرانبها تاکید شد:

ضرورت برندسازی تولیدات طلای اصفهان

ضرورت برندسازی تولیدات طلای اصفهان درجلسه کمیته فلزات و سنگ‌های گرانبها ذیل کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان بر،برندسازی درحوزه طراحی وتولید طلا دراصفهان و پیشنهاد اختصاص روز طلا در تقویم کشور تاکید شد.
دوشنبه 11 مرداد 1400

خدمتی دیگرازاتاق بازرگانی اصفهان:

امکان صدورگواهی مبدأ از محل گمرک

امکان صدورگواهی مبدأ از محل گمرک اتاق بازرگانی اصفهان درراستای کمک به تسهیل فرایند صادرات، امکان صدورگواهی مبدأدرگمرک را فراهم نمود.
شنبه 9 مرداد 1400

اتاق بازرگانی اصفهان با همکاری قطب اقتصاد بین الملل دانشگاه اصفهان برگزار کرد:

وبینار « نااطمینانی در اقتصاد ایران و اثرگذاری آن بر محیط کسب و کار»

وبینار « نااطمینانی در اقتصاد ایران و اثرگذاری آن بر محیط کسب و کار» وبینار «نااطمینانی در اقتصاد ایران و اثرگذاری آن بر محیط کسب و کار» در اتاق بازرگانی اصفهان با همکاری قطب اقتصاد بین الملل دانشگاه اصفهان؛ به منظور آشنایی فعالان اقتصادی با چالش های موجود کشور و همچنین کمک به تعیین استراتژی مناسب برای کسب و کار و سرمایه گذاری بخش خصوصی برگزار شد.
شنبه 9 مرداد 1400

به همت کمیسیون کشاورزی و محیط ‌زیست اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

نشست بررسی طرح هاي زود بازده پرورش زنبورعسل و تکثیر ماهیان زینتی

نشست بررسی طرح هاي زود بازده پرورش زنبورعسل و تکثیر ماهیان زینتی کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با همكاري مسئولین و كارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان طي يك نشست ، طرح پرورش و تکثیر ماهیان زینتی و همچنین طرح پرورش زنبور عسل را در قالب طرح هاي زود بازده بررسي كردند.
شنبه 9 مرداد 1400

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در کارگروه اقتصادی بنیاد نصف جهان اعلام کرد:

حمايت اتاق بازرگانی برای حضورفعالان اقتصادی و تجار اصفهانی درآستاراخان روسیه

حمايت اتاق بازرگانی برای حضورفعالان اقتصادی و تجار اصفهانی درآستاراخان روسیه چهاردهمین کارگروه اقتصادی بنیاد مطالعات نصف‌جهان به تشریح فرصت‌های تبادل تجاری فعالان اقتصادی اصفهان با آستاراخان روسیه و بحث و تبادل نظر درخصوص روند پیشرفت پروژه های زیربنایی و توسعه ای اصفهان به ویژه پروژه قطار سریع‌السیر و دهکده لجستیک اختصاص یافت.
سه شنبه 5 مرداد 1400

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان عنوان نمود:

شاکله بورس را حضور غالب شرکت‌های دولتی و خصولتی تشکیل می دهد که دلیل اصلی بحران کنونی در بازار سرمایه است

شاکله بورس را حضور غالب شرکت‌های دولتی و خصولتی تشکیل می دهد که دلیل اصلی بحران کنونی در بازار سرمایه است همایش «تحلیل وضعیت اقتصادی ایران و اثرات آن بر بازار سرمایه» به همت کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل ها در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
سه شنبه 5 مرداد 1400

تغییرنام کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان به گردشگری، صنایع دستی و فرش

تغییرنام کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان به گردشگری، صنایع دستی و فرش مشاورعالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در هفتمین جلسه کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان ازتغییر نام این کمیسیون به کمیسیون گردشگری، صنایع دستی و فرش خبر داد.
سه شنبه 5 مرداد 1400

رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع قیر و بسته بندی فرآورده های نفتی استان اصفهان:

مباحث مالیاتی به دغدغه صنایع و تولیدکنندگان استان تبدیل شده است

مباحث مالیاتی به دغدغه صنایع و تولیدکنندگان استان تبدیل شده است رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع قیروبسته بندی فرآورده های نفتی استان اصفهان گفت: مباحث مالیاتی به دغدغه صنایع و تولیدکنندگان استان تبدیل شده که باعث کاهش تولید و صادرات شده است.
سه شنبه 5 مرداد 1400

در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد:

نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی فعالان اقتصادی

نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی فعالان اقتصادی نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی اعضای اتاق بازرگانی اصفهان با حضور دبیر کمیته اقدام ارزی کشور، جانشین دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان، معاون دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، قائم مقام رئیس سازمان صمت استان، رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت استان اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی استان برگزار شد.
شنبه 2 مرداد 1400

آغاز جلسات فعالان اقتصادی منطقه خوانسار با شورای راهبری دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان

آغاز جلسات فعالان اقتصادی منطقه خوانسار با شورای راهبری دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان جلسات فعالان اقتصادی منطقه خوانسار با شورای راهبری دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در این شهرستان در راستای تحول و پیشرفت اقتصادی منطقه آغاز شد.
شنبه 2 مرداد 1400