حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی و توسعه روابط خارجی

اخبار حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی و توسعه روابط خارجی

چرخش اقتصادي به سوي خواهر شهرها؛
رنجبران: از ظرفيت هاي اقتصادي تفاهم نامه هاي خواهر خواندگي استفاده نكرده ايم/ مراودات ایران با اروپا کمتر از ١٠ میلیارد یورو است.

اصفهان به منزله یکی از مهم ترین شهرهای صنعتی ایران همیشه مورد توجه بوده و محصولات فراوان و متنوعی را به کشورهای خارجی صادر کرده است. حضور فعال این شهر در عرصه های گوناگون اقتصادی، آن هم با تولیدات صنعتی، کشاورزی، دامی و ... این شهر را بیش از پیش مورد اهمیت قرار می دهد. به خصوص در شرایط به وجود آمده و در کنار بحران های پیش رو شاید استفاده از ظرفیت های موجود راهی برای رهایی از بحران ها باشد و بتوان تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور داشت.

مصطفي رناسي- فعال اقتصادي
مسؤوليت پذيري اجتماعي شرکتي

مسؤوليت پذيري اجتماعي شرکتي CSR ‏(corporate social responsibility) مجموعه اي از انتظارات اجتماعي از اقدامات کسب وکار، در رابطه با پاسخگويي و جبران آثار منفي بر جامعه و کمک به رفاه جامعه است.

دكتر سيد رسول رنجبران - فعال اقتصادي
آب و توسعه

مطالعه و بررسي نحوه شکل گيري تمدن هاي بشري، نشان از آن دارد که هر جا آب بوده، انسان ها سکنا گزيده و براي پديد آوردن تمدن ها و جوامع بشري کوشش نموده اند.

محمد رضا رجالي- فعال اقتصادي
سه گانه معجزه آساي اخلاقي: راستگويي، امانتداري و وفاي به عهد

از مهم ترين واجبات، امانتداري، وفاي به عهد و راستگويي است که بودنش نشانه ايمان، و نبودنش علامت نفاق است و در اهميت آن همين بس که خداوند متعال در قرآن مجيد در مقام تعريف انبيا، آنان را با صفت «رسول امين» يا «ناصح امين» و «صادق الوعد» معرفي مي کند. طبيعي است در کشوري که مردم وفاي به عهد را وظيفه انساني، اخلاقي و ديني خود بدانند و در مراعات آن کوشا باشند، تعهدات مالي و قراردادهاي اقتصادي بر پايه اعتماد و اطمينان کامل شکل مي گيرد و باعث رشد اقتصادي آن کشور و مايه سعادت مردم آن مي گردد؛ زيرا بدهکار در وقت معين و مقرر، بدهي خود را مي پردازد و فروشنده نيز کالا را برابر تعهدات خود تسليم خريدار مي کند و در نتيجه، چرخ اقتصاد به صورت منظم به حرکت خود ادامه مي دهد.

با حضور در اردوي تيم ملي؛
ديدار نايب رييس فدراسيون فوتبال با سرمربي و بازيكنان تيم ملي

محمود اسلاميان نايب رييس فدراسيون فوتبال كشورمان كه براي پيگيري مسائل تيم ملي به روسيه سفر كرده است با سرمربي و بازيكنان اين تيم ديدار و گفتگو كرد.